Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
I zorganizujmy polska Mase Krytyczna w Amsterdamie
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
TU JEST PROBLEM DO AMSTERDAMU MAM DALEKO NA HULAJNODZE NIE DOJADE
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I widzisz jaki jednak imbecyl jesteś????????!!!??
Słowem do Ciebie nie odbiłem, a Ty jako rasowy kretyn musiałeś wrzucić mało bystry komentarz
Brawo debilu.
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
Izek78 napisał:
Kika,w sprawie chamstwa...Nie chce mi sie szperac w watku by przytoczyc wyrwana z kontekstu wypowiedz...Nie twierdze,ze nie odezwalam sie w chamski sposob do Kebaba czy kogos innego....Jednak przedstawilam swoj poglad w cywilizowany sposob,komus on sie nie podoba i lapie za slowka badz wyrywa z kontekstu pojedynczy watek,chamsko sie do mnie zwraca...to wybacz,ale nie bede siedziala cicho i nie pozwole sobie nawrzucac tylko dlatego,ze komus nie podoba sie moje zdanie.Nie naleze do ludzi,ktorzy po dostaniu w pysk nastawiaja drugi policzek...I nie odnosze sie w chamski sposob do ludzi,ktorzy chca rozmawiac w normalny sposob...Jesli ktos jest chamski wobec mnie,tez potrafie taka byc...Ale to nie o to chodzi...
Pozdrawiam


Tez mi sie nie chce szperac ale dobrze pamietam ze chlopak powiedzial swoje w cywilizowany sposob!! I nie byl w stosunku do ciebie chamski. Co najwyzej dyskutowal-po to jest forum? Nie podoba mi sie tylko ze ci ktorzy sa przeciw rasismowi sa tu obrazani od ruchanych przez..!!

Niewazne, nie mowie tego zeby Ci cos wytykac, sama nie jestem idealna, i choc za rasizmam nie przepadam to bylabym klamca mowiac ze nie zdarzylo mi sie kogos przedwczesnie ocenic(no moze nie z powodu koloru skory ale z innych powodow). To tak na temat rasizmu i tolerancji! Bo nie ma kogos w 100% tolerancyjnego, jak to juz ktos tu powiedzial. Sa tylko ci co sie staraja byc, mniej lub wiecej albo wcale. Kazdy ma prawo wyboru

A tak zbaczajac z tematu: Tu na forum zaistnial wielki problem: co wolno powiedziec czego nie, chcemy wolnosci slowa ale boimy sie jej uzyc!!Ile ludzi tyle pogladow, wiec to normalne ze nie zawsze sie bedziemy zgadzac! Czy dyskutowac? oczywiscie pomimo klotni zdarzaja sie momenty kiedy jest warto. A klocic sie mozna tylko bez - ublizania, wyzywania rodziny czy grozb(nie bez powodu jest to karane )!! Czy wy w realu zyjecie w jakiejs sielance bez klotni? Nie narzucajmy sobie co mozemy tu powiedziec, a co nie, a krytyka pogladow jak najbardziej jest dozwolona, ale bez ublizania

Takie jest moje skromne zdanie!!! Ale moze przynudzam albo sie myle
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Kika,masz racje co do wolności słowa i prawa wypowiadania swoich poglądów.Jestem zdecydowanie za, jeśli jednak te poglądy nie mijają się z zasadami człowieczeństwa i jeśli taka wolność poglądów nie doprowadzi do tego co działo się np. w 30latach w Niemczech,kiedy nikt nie reagował na swobodny rozwój faszyzmu."Jeśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło-rodzą się prawa robactwa". Myślę ze przy każdej oznace agresji,nietolerancji,rasizmu, trzeba się sprzeciwiać.Strasznie mnie poraziło słowo w tym forum:"brudas".Hitler miał podobne dla, miedzy innymi tez, Polaków:"podludzie"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiedzma i o tym tez byla dyskusja...niewazny jaki kolor skory,tylko jak traktujesz drugiego czlowieka....Osobiscie jestem uprzedzona do wyznawcow islamu nie z tytulu ich skory czy wyznania,ale jak odosza sie do mnie i jak traktuja ludzi innej kultury...badz swojej wlasnej....
apropo lekcji z historii...czy ktos reagowal na ludobojstwo w Darfurze...Ruandzie...na akcje w latach 70 i 80 przeprowadzanych przez "bojownikow palestynskich czy iranskich"kiedy prowadzili dzieci przez pola minowe zeby zrobic "przejscie" dla zolnierzy,wolajac ze ida do raju... czy ktos reagowal na tonace nastolatki w Turcj,ktorych nauczyciel islamu nie pozwolil uratowc bo "Koran tego zabrania.Nie dotykajcie ich"i 5 nastolatek utonelo(rok 2004,lipiec,Smyrna)...gdzie w tym wszystkim czlowieczenstwo....Nie trzeba wracac do czasow Hitlera...niestety.
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Ja wiem o tym Izek. Podałam taki przykład bo to akurat mi tu pasowało.Co do wyznawców islamu, to taka sama bajka,nie wszyscy wyznawcy islamu są tacy sami,tu nie chodzi o wiarę,tylko o to jak kto ja interpretuje. Katolik: wszystkie historie które podałaś, są właśnie doskonałym przykładem na to co dzieje się gdy nikt w porę nie reaguje
Zgłoś wpis
149 Postów
Daje Czadu
(____dajeczadu_!!!!)
Stary wyjadacz
scyzoryk sie w kieszeni otwiera... Romom


Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
wiedzma napisał:
Kika,masz racje co do wolności słowa i prawa wypowiadania swoich poglądów.Jestem zdecydowanie za, jeśli jednak te poglądy nie mijają się z zasadami człowieczeństwa i jeśli taka wolność poglądów nie doprowadzi do tego co działo się np. w 30latach w Niemczech,kiedy nikt nie reagował na swobodny rozwój faszyzmu."Jeśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło-rodzą się prawa robactwa". Myślę ze przy każdej oznace agresji,nietolerancji,rasizmu, trzeba się sprzeciwiać.Strasznie mnie poraziło słowo w tym forum:"brudas".Hitler miał podobne dla, miedzy innymi tez, Polaków:"podludzie"

Za duzo tu stron zeby sie wracac ale mam identyczne z Toba poglady Wiedzma. Tez wspominalam Hitlera ktory promowal nienawisc ale uznano ze przesadzam. A slowo brudas mnie tez bardzo sie niepodoba, bo mozna ich nie lubic, ale zeby tak ublizac? I dlateg+o mimo krytyki nie boje sie powiedziec co mysle.
Ps. Islam, wszyscy najezdzaja na ta religie bo to teraz takie modne, mi tez wiele przykladow skrajnych wyznawcow przyprawia dreszcze, ale podobne dreszcze mam jak slysze o sektach czy skrajnych chrzescijanach czy innych.
W tv zawsze piora brudy bo te sie najlepiej sprzedaja. A gdybysmy sie chcieli przyjrzec blizej tej religii to wielu islamitow ci powie ze nigdzie w islamie nie jest napisane ze mozna zabijac w imie boga.Czy chusty nosic czy inne. Wiem bo znam kilku ludzi tego wyznania, i nie nie jestem ' ruchana przez nich', poprostu znam kilka przykladow ludzi i wiem ze przez ta nagonke jest im ciezko a nie sa tacy jak te przyklady. Sa to normalni ludzie. I wcale nie mowia w kolko o swojej religii i nie przekonuja mnie do tego wyznania. Szanuja moje. Moze takich ludzi nie jest wielu ale podobnie jest w innych religiach, temat rzeka.
Zdarzaja sie nadal przyklady w XXI gdzie 12 latka (zgwalcona) zostaje ukamieniowana za nieczystosc z powodu nie Islamu ale ludzi ktorzy go wykorzystuja do swoich chorych celow. Religja od dawna zostala wykozystywana. Ale takze zdrzaja sie przypadki gdzie np. amerykanie uwazajacy sie za bardzo cywilizowanych, wywoluja wojne dla pieniedzy zabijajac, gwalcac niewinne istnienia. To uchodzi na sucho, bo co tam 'brudasy'.
A w ciemnej uliczce mozesz zginoc nie w imie boga ale w imie twojego telefonu czy spojrzenia. Islam jest atakowany poniewaz wielu ludzi nie ma o nim pojecia, oprocz kilku ekstremalnych przykladow z tv. Ludzie sie boja.

Ps. nie jestem wyznawca Islamu, nie bronie go, nie neguje, i nie chce dolaczyc do ludzi ktorzy ten konflikt zaostrzaja, dotyczy to oczywiscie obu stron.bo po niczyjej nie stoje. Mam nadzieje ze obie strony beda o tym rozmawiac zeby sie lepiej zrozumiec i nawzajem nie atakowac.a propo ciekawe jak potoczy sie sprawa sadowa Wildersa za dyskryminacje?
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Patrzcie na Małysza...Prawda jest taka że biali ludzie jednak potrafią skakać
Zgłoś wpis


Bliżej nas